Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Mieszkają razem, ubierają się tak samo i mają dzieci w tym samym wieku

Ich historia to scenariusz na film. Bliźniaczki Briana i Brittana wyszły za mąż za bliźniaków, Josha i Jeremy’ego. To jednak nie koniec zaskakującego biegu wydarzeń. Kobiety urodziły synów w tym samym roku. Obydwie rodziny mieszkają pod jednym dachem.

Taka historia nie zdarza się często. Briana i Brittana to jednojajowe bliźniaczki, które w 2017 roku wybrały się na zjazd bliźniąt organizowanym w Twinsburg’u w stanie Ohio. Na wydarzeniu poznały one bliźniaków – Josha i Jeremy’ego. Narodziła się między nimi wyjątkowa więź. Rok później mężczyźni oświadczyli się bliźniaczkom, a w 2019 roku obydwie pary wzięły ślub. Ich życie może być zaskakujące dla wielu osób.

Sprawdź: Ksiądz nie zgodził się na chrzest dziecka z in vitro. Na TikToku zawrzało, głos zabrał znany duchowny

Wyjątkowa historia bliźniaczek. Poślubiły bliźniaków

Po ślubie obydwie pary postanowiły zamieszkać razem w pięknym domu w Wirginii. W jednym z wywiadów przyznali oni, że wszystko robią razem i są właściwie nierozłączni (dzielą ich tylko osobne sypialnie). Niedługo później siostry urodziły synów – Jetta i Jaxa. Jeden z nich urodził się w styczniu, a drugi w kwietniu tego samego roku. Chłopcy chociaż są jedynie kuzynami, posiadają tak podobne DNA, jak bracia.

Sprawdź: Plażowicze mają serdecznie dość takich widoków. “To powinno być karalne!”

Życie obydwu par jest relacjonowane na ich wspólnym profilu na Instagramie. Na zdjęciach można zauważyć, że są bardzo często ubierają się oni w ten sam sposób. Większość internautów jest zachwycona nietypową rodziną i z zaciekawieniem śledzi ich losy. Zdarzają się jednak również negatywne komentarze od osób, które uznają takie życia za “dziwne”. Jedna z sióstr, Brittany odniosła się do nich w ten sposób:

Staramy się ignorować komentarze prześladowców i po prostu skupiać się na pozytywach. Niektórzy uważają, że jesteśmy naprawdę dziwni, a inni uważają, że to naprawdę niesamowite. Otrzymaliśmy duże wsparcie i zainteresowanie i byliśmy za to wdzięczni.

Sprawdź: Przed seansem “Barbie” doszło do kłótni na sali. 22-latek zwrócił uwagę matce z dzieckiem

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo