Forum: Potrzebuje

INTEGRACYJNY PLAC ZABAW DLA DZIECI W OŁAWIE :)

Kochane forumki, przytoczę :

”Towarzystwo ubezpieczeniowe zorganizowało konkurs. Jest do wygrania 50 000 zł na ciekawą inicjatywę społeczną. Agnieszka Misiewicz z Oławy zgłosiła pomysł integracyjnego placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych “VICTORY”
Oława Razem można więcej
– Plac zabaw, jak żadne inne miejsce sprawia, że dorośli przypominają sobie radosne chwile z dzieciństwa – mówi oławianka. – Nie wiem, czy jest coś bardziej miłego dla ucha niż śmiech dzieci. Jednak nie każde może cieszyć się beztroską na świeżym powietrzu. Wokół nas powstają piękne, nowoczesne place zabaw dla zdrowych dzieci, ale te bajeczne miejsca nie są przystosowane dla wszystkich. Niedawno bohaterką naszego miasta była niepełnosprawna dziewczynka – Wiktoria. Organizowano szereg akcji charytatywnych, których celem jest “postawić` Wiktorię na nogi. W Oławie mamy znacznie więcej takich małych bohaterów, zmagających się z ograniczeniami w zaciszu domowym czy na rehabilitacjach. Niestety, dla nas zdrowych pozostają często “niewidoczni”. Marzę o tym, żeby powstał plac zabaw – zwycięzców z ograniczeniami.

Aby integracyjny plac zabaw spełnił swoją rolę, potrzebne są specjalne przyrządy, niektóre sprowadzane z Niemiec i Szwecji – karuzela, huśtawka, drewniany zamek i piaskownica, dostosowane dla dzieci na wózkach inwalidzkich, płytki gumowe do wyłożenia placu, bezpieczne ogrodzenie.”

[URL=”http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1215,integracyjny-plac-zabaw-dla-dzieci-niepelnosprawnych-victory.html”]
TU MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ[/URL] , a głosować można codziennie o co bardzo gorąco proszę i zachęcam 🙂

P.S.
OGROMNA, GIGANTYCZNA PROŚBA DO KOLEŻANEK MODERATOREK: Kochane, niech ten post powisi trochę w tym miejscu 🙂 TU więcej ludzi zagląda a bardzo mi zależy 🙂

Pozdrówki 🙂

2 odpowiedzi na pytanie: INTEGRACYJNY PLAC ZABAW DLA DZIECI W OŁAWIE :)

olesia Dodane ponad rok temu,

fajnie, ale po co maila podawać

chcętnie bym zagłosowała

superbasiek Dodane ponad rok temu,

bo na email przychodzi link do klepnięcia, żeby głos był ważny… ja głosuję codziennie, i wszystkich do tego zachęcam 🙂

Pozdrówki 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: INTEGRACYJNY PLAC ZABAW DLA DZIECI W OŁAWIE :)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kupię
książki o antykach
kupię ksiażki o antykach o renowacji mebli-moze macie i gdzieś na strychu leżą?
Czytaj dalej
Nasze zdjęcia
A pochwalę się;)
... w związku ze zbliżającymi się wyborami trzasnęłam sobie taki oto portrecik :) [IMG]http://i208.photobucket.com/albums/bb278/superbasiek/portrecik_zpsc3afecd0.jpg[/IMG] ...ależ mi się ta fotka podoba, już dawno tak fajnie nie wyszłam na zdjęciu :) Pozdrówki :)
Czytaj dalej