Przywitanie i prośba

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #122663

  mike82

  Witam wszystkich!

  Zapewniam Was – głupio się czuję, że tak wpadam i od razu proszę o jakąś pomoc, ale wydaje mi się, że jest to dla mnie jedyna opcja (po nieudanych innych opcjach). Nie chcę pieniędzy ani niczego takiego – tylko odrobiny Waszego czasu. Już wyjaśniam o co chodzi.

  Jestem tatusiem 4 latka, który (tak jak pewnie większość dzieci) lubi często mówić śmieszne rzeczy 😉 Po tym, jak żona zaczęła je zapisywać do zeszytu, zrodził się w mojej głowie pomysł na stworzenie serwisu internetowego, gdzie rodzice mogliby wrzucać cytaty swoich dzieci. Jako że oprócz bycia tatusiem, jestem również programistą, pomysł był możliwy do zrealizowania 😉

  Strona została uruchomiona kilka dni temu. Cytaty naszej pociechy zostały dodane. No ale co dalej? Postanowiłem zainwestować niewielką ilość pieniędzy i spróbować reklamować serwis na portalach dla rodziców. Niestety, póki co, totalna klapa.

  Stąd prośba do Was – jeżeli ktoś uważa pomysł za warty poświęcenia odrobiny czasu i uwagi, proszę o odpowiedź. Byłbym wdzięczny za dodanie jednego lub kilku wpisów. Nie zamieszczam linku, nie chcę spamować. Wyślę link wiadomością do danej osoby.

  Dzięki z góry

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close