Forum: Potrzebuje

Wszystko do zajęć integracji sensorycznej

Poszukuje wszelkich niepotrzebnych rzeczy do stworzenia przy szkole dla moich podopiecznych salki do SI. Za miesiac konczę II stopień SI i będę chciała bezpłatnie prowadzić zajecia dla moich uczniów. Ale zakup sprzętu do takiej sali jest bardzo wysoki, do tego opłata za wynajęcie pomieszczenia , media. To drugie będę opłacać prowadząc inne zajęcia, ale terapię SI dla dzieci z autyzmem chce prowadzić bezpłatnie.
Od 3 miesiecy szukam sponsorów , którzy wpłacają drobne pieniądze na konto Fundacji z którą współpracuję. Wciąż brakuje mi ogromnych funduszy.
Ale może u Was w domu znajdą się rzeczy Wam niepotrzebne a moim podopiecznym pomogą w osiągnieciu równowagi sensorycznej.
Wszystko co dotyczy skakania- piłki, skakanki, grube liny do chodzenia po nich lub podnoszenia się na nich, makarony do wody, szarfy, woreczki, miski plastikowe takie,żeby mieściły się 2 dłonie dziecka, różne świecidełka, z korali, naszyjników, bransoletek, nawet kamyki szklane.
spinacze do bielizny jakieś fajne kolorowe, wstążki szerokie różnej długości, materiały- chce zrobić ściankę z fakturami, dlatego potrzebuję kawałki takie 40/40 cm futerkowe, sztruksowe, bawełniane, aksamitne, papier ścierny…same wiecie…wszystko co ma to “coś” w dotyku.
Każda ilosć baniek mydlanych, zabawek na palec, na ołówek, nawet świecące.
Może byc taka zabawka jak kalejdoskop, żeby dziecko miało mozliwosć patrzenia do niego jednym okiem, kij długi- na ok 1,5 metra.
Kiedyś był taki sprzęt do masażu stóp drewniany- mogę nawet odkupić, bo to pewnie droga zabawka….koce, zepsute słuchawki na uszy, materac nawet z uchodzącym powietrzem. Wszelkie szczoteczki do mycia- zębów, rąki , gąbki z różnymi fakturami, bandaże elastyczne, obciążniki na rece, nogi, hantle. Nawet nieduży basenik dla dziecka, zamki, guziki.

Nie wiem co jeszcze…może same coś zaproponujecie?

Jesli ktoś chciałby wpłacić nawet 50 zł to na privat podam nr konta i stronkę, gdzie jest oficjalna informacja o mojej akcji.

Znacie mnie od wielu lat, niedawno prosiłam o gadżety na loterię- dziś moje dzieci są na Zielonej Szkole dzięki wam…bezpłatnie…Teraz proszę o pomoc w polepszeniu ich funkcjonowania.
Koszt szkolenia jest ogromny, jedna z forumek zaproponowała mi prawie 3 tyg mieszkanie z moimi dziećmi w jej drugim mieszkaniu, blisko miejsca szkolenia…
Wielkie dzięki za wszystko….:)

2 odpowiedzi na pytanie: Wszystko do zajęć integracji sensorycznej

magnolia Dodane ponad rok temu,

jak komuś ułatwi poszukiwanie, to daje zdjecia:

magnolia Dodane ponad rok temu,

jak widzicie wszystko jest potrzebne 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: Wszystko do zajęć integracji sensorycznej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
sandały dla 3-latki
Czy może mi któraś z Was doradzić? Mam dylemat. Chcę kupić córeczce zapasowe sandałki na lato, zawsze wybieram takie z usztywnianym wyższym zapiętkiem etc. Czy 3- latce można, bez szkody
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
zlote odrosty na blond wlosach
witajcie! Może Wy cos poradzicie jesli chodzi o malowanie wlosow blond bo ja juz sily nie mam. mam naturalne ciemny blond ale kilkanascie lat temu robilam zawsze balejaż( rozjasniacz +
Czytaj dalej