Forum: ORGANIZACYJNE

pytanie o archiwum

Od dłuższego czasu zabierałam się za przeklejenie do własnego archiwum swoich postów z okresu ciąży, i w końcu zabrałam się za to parę dni temu. Niestety jednak nie mogę odnaleźć wątków z okresu wrzesień, październik 2006 dotyczących Kwietniówek2007 na “oczekujących”. Pierwszy wątek, który udało mi się znaleźć jest z listopada 2006. Wiem, że gdy był problem z serwerem jakieś posty były usuwane, ale w archiwum z tego okresu są różne inne wątki, nie ma tylko tych, których akurat ja szukam. Czy to możliwe, że akurat te zostały usunięte?
Aha, i jeszcze mam jedno pytanie, czy jestem w stanie zobaczyć wszystkie swoje posty (mam ich około 800) czy 500 ostatnich to jest największa liczba?
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

1 odpowiedzi na pytanie: pytanie o archiwum

marchewkowa Dodane ponad rok temu,

Sprawdź w edycji opcji (ustawienia) jaki masz Maksymalny Wiek Wyświetlanych Wątków. Powinno wyświetlić Ci wszystkie posty (domyślnie jest ograniczenie do postów z ostatniego roku). Jakby nie pomogło to na dole, na granatowym pasku jest Archiwum.
Z tym ograniczeniem do 500 ostatnich postów sprawdzę, bo nie pamiętam czy da się to obejść.

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanie o archiwum?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
kalendarzyk
Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś program, w którym mogę zapisywać wszystko co dotyczy miesiączek i owulacji? Będę wdzięczna jeśli podacie mi linki do darmowych programów.
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
pomocy
:o wstyd się przyznać ale należę do kobiet, które praktycznie nie używają kolorowych kosmetyków. I tak sobie pomyślałam, że w wieku 30 lat to już czasami powinnam się czasem troszkę podmalować
Czytaj dalej