Czytanie forum a sny

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #14302

  catty

  Od jakiegoś czasu zaczęłam wchodzić na forum e- dziecko, a tam – same tragedie: mąż zdradza mimo że ona w ciąży, rzucił, nie kocha, bije, nie kocha dziecka, itp itd. Już nie mówię o tym że po przeczytaniu kilku takich postów jestem strasznie nabuzowana, i cały ród męski jawi mi się jako banda tyranów i potworów, na skutek czego dostaje się mojemu biednemu mężowi, za nic. Nic to. Lepsze są sny: wczoraj mi się śniło, że moja ciocia (która nota bene ma 56 lat i żyje w zgodnym małżeństwie) zaszła w ciążę, po czym dowiedziała się że maż ją zdradza z młodszą. Poroniła, a potem rzuciła się przez okno z 12 piętra. Dziś mi się śniło że byłam żoną jakiegoś mafioso, który mnie bił, mimo że byłam w ciąży. Brr! Co jutro?? Nie będę wchodzić na tamto forum. Nasze jest spokojniejsze 🙂

  Chciałabym dodać (żeby nie być posądzoną o bezduszność:-)że nie bagatelizuję niczyich problemów, nie mogę o nich czytać właśnie dlatego że za bardzo sie przejmuję.

  Monika, Marcin i Michałek który nie chce kopnąć swojej mamy (25.08.03)

  #214022

  aleksandra27

  Re: Czytanie forum a sny

  prosta rada – nie czytaj:))))))))

  Ola i Mateuszek (28.04.03)  #214023

  dna

  Re: Czytanie forum a sny

  Tez tam ostatnio weszlam i odwiedzilam forum dla samodzielnych matek… Niektore historie naprawde mnie przerazily tak, ze sie poplakalam… moze dlatego tez, ze bylam swiezo po klotni ze swoim chlopakiem.. mialam juz wizje ze bede samotna mama…
  PS. Ale milo tez poczytac, ze dziewczyny samotnie wychowujace dzieci, otrzasaja sie ze swoich problemow, ukladajac sobie nowe zycie, zyjac samodzielnie, niezaleznie i sa szczesliwe.

  Dana i 16-sto tygodniowe Malenstwo (13.09.03 🙂

  #214024

  jane

  Re: Czytanie forum a sny

  To przez tę ciążę. Ja też nie mogę teraz oglądać drastycznych filmów – zwykły dramat mnie wytrąca z równowagi. Najlepsze są familijne 🙂 To samo ma się z czytaniem o rozmaitych tragediach.

  Beata z Małgosią (04.05.03)

  #214025

  mysia2

  Re: Czytanie forum a sny

  To że nie chcesz czytać tamtego forum nie znaczy, że bagatelizujesz problemy innych. Po prostu za bardzo to przeżywasz i faktycznie będzie lepiej jak zrobisz sobie przerwę. To tak jak nie chcemy czytać czy słuchać programów o bardzo chorych dzieciach czy innych tego typu nieszczęściach. Później w głowach (przynamniej mojej) mam same czarne kolory.

  Mycha i Fasolko – bo płeć nieznana (13.09.-17.09.)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close