***5 wiosna***kwietniowo-majowych Dzieci***rocznik 2005***

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 45)
  • Autor
    Wpisy

moni2003

cukierkova

jakie sliczne te dzieciaki 🙂 piekna stroneczka 🙂
    no i chcialam sie pochwalixc ze Filip zakumał ocb w pedałowaniu i od niedzieli jezdzi na rowerku 🙂 to nic ze na 4 kółkach.sądzilam ze sie nigdy nie nauczy ale jednak…zaskoczył mnie 🙂

moni2003

Zamieszczone przez renatkaa09
    jakie sliczne te dzieciaki 🙂 piekna stroneczka 🙂
    no i chcialam sie pochwalixc ze Filip zakumał ocb w pedałowaniu i od niedzieli jezdzi na rowerku 🙂 to nic ze na 4 kółkach.sądzilam ze sie nigdy nie nauczy ale jednak…zaskoczył mnie 🙂

no to gratulacje!!!
    moi chłopcy też na 4 zasuwają a najczęściej i tak na hulajnodze

cieszę się że odsłona się podoba

czarna111

czarowne te Nasze Dzieci, a odsłona śliczna – Moni dziękowniczki wielkie
    extra, że Filip zakumał, bo przecież, jak to wszyscy później będą mówić, się nie zapomina, jak jazdy na rowerze;)

deborah

Moni super!
    Dzięki za odsłonę.

Moja Julka też na 4 kółkach jeździ, ale jej rówieśniczki już nawet od zeszłego roku na 2… Muszę kija dorobić i pobiegać za nią, może zaskoczy…..
    Fajnie by było pojechać rowerem a dziecko z boku na swoim rowerku…

ciachola

Super:)

moni2003

bardzo się cieszę że się odsłonka podoba…

dzieciaczki rosną i już takie duże są… a dopiero co z brzuszka wychodziły… heh… po kiego czorta ten czas tak biegnie…

moni2003

a u mnie szpital w domu… jakaś wirusówka… z poniedziałku na wtorek dopadła Bartka a dzisiaj dorwała męża i Piotrka… :Boje się::Boje się: tylko ja jej zostałam…
    Bartek najgorzej cierpiał, ale on zawsze gorzej znosił dolegliwości żołądkowe… ech… byle przetrwać najbliższe dni…

deborah

no to życze szybkiego powrotu do zdrowia
    u mnie póki co 6 tydzień chodze do pracy, czyli długo, bo wcześniej co chwilę byłam na zwolnieniu, Julia miała 6 zapaleń oskrzeli od września, a przechodzi je ciężko

Wysyłasz Piotrka jako 5 latka do jakiejś zerówki?

moni2003

Zamieszczone przez Deborah
    no to życze szybkiego powrotu do zdrowia
    u mnie póki co 6 tydzień chodze do pracy, czyli długo, bo wcześniej co chwilę byłam na zwolnieniu, Julia miała 6 zapaleń oskrzeli od września, a przechodzi je ciężko

Wysyłasz Piotrka jako 5 latka do jakiejś zerówki?

dziękuję… mam nadzieję że szybko dojdą do siebie bo zmęczona jestem już trochę a niedługo od siedzenia w domu zaczniemy na siebie warczeć i gryźć się nawzajem

i tak wysyłam Piotrka do zerówki… tyle że raczej nie mam szans zapisać go do zerówki przedszkolnej i szkolna mi zostaje… nie wiem co się porobiło bo i tu mi jakieś problemy robią… a przecież to ich obowiązek a nie dobra bądź zła wola… czekam na odpowiedzi z przedszkola i szkoły…

czarna111

Zamieszczone przez moni2003
    a u mnie szpital w domu… jakaś wirusówka… z poniedziałku na wtorek dopadła Bartka a dzisiaj dorwała męża i Piotrka… :Boje się::Boje się: tylko ja jej zostałam…
    Bartek najgorzej cierpiał, ale on zawsze gorzej znosił dolegliwości żołądkowe… ech… byle przetrwać najbliższe dni…

zdrówka i cierpliwości życzę…

moni2003

Zamieszczone przez czarna111
    zdrówka i cierpliwości życzę…

dziękuję

moni2003

zdycham… dołączyłam do chorującej rodziny…

deborah

Zamieszczone przez moni2003
    zdycham… dołączyłam do chorującej rodziny…

no to współczuję..

a Wojtek przyniósł do domu rozwolnienie i boli go brzuszek, zobaczymy jak sie to skończy

czarna111

witam, zdrówka moc wszystkim życzę…
    u nas katarowo, ale zdrowo (i oby tak zostało). Wkurza mnie pogoda, bo nawet z dzieciakami na dwór wyjść nie ma jak, bo to i średnia przyjemność, zimno przeokrutnie, brrrr

czy rzeczywiści jest tak, że nasze skarby maja wybór, co do terminu rozpoczęcia nauki? za jaką opcją jesteście? trochę w kropce jestem…

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 45)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close