6.06.2012r. Urodzily się moje skarby

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 462)
  • Autor
    Wpisy

marysia1988

Moje maluszki niestety pospieszyły się i Urodzily się dużo za wczesnie.

we wtorek 5.06 odstawili mi fenoterol, organizm przestał już go tolerowac i tym samym podawanie go przestało mieć sens. wieczorem Dostalam dziwnego bolu w dole plecow, Bylam pewna że to nic takiego. całą noc nie spalam ból był coraz częstszy i silniejszy. rano już miałam dość. o godz 9.00 wizyta lekarska mówię że mnie boli lekarz stwierdza że potrzebne jest badanie

9.30 okazuje się że mam rozwarcie na 4cm i palpitacyjnie wyczuwalna główka, szybka decyzja o cc, szybko pakuje rzeczy i Ide na porodowke. lekarz znieczula bo nie ma na co czekac, leze na stole i widzę co się dzieje w lampie. widzę jak mnie rozcinaja, robi mi się slabo odwracam glowe i o godz 9.59 slysze płacz urodzila się Madzia za chwilę slysze znow płacz ale inny o 10.00 rodzi się Julia i jako ostatni wypchniety spod zeber o 10.01 rodzi się Filip. nawet nie pokazali mi dzieci od razu zostały zabrane na intensywną terapię do inkubatorow i podłączone do respiratorow. po szyciu przewożą mnie na sale pooperacyjna i leze czekam aż wróci czucie w nogach po 3godzinach przewożą na położnictwo probuje dowiedzieć się co z dziećmi nikt nic nie mówi około godz. 15 przychodzi lekarz z neonatologii i mówi że dzieci są w ciężkim stanie i najbliższe godziny będą decydujące. nawet nie moglam ich zobaczyć…
    dopiero następnego dnia moglam popatrzeć na moje skarby.

w środę 20.06 moje dzieci skończyły 2tygodnie.
    Julia i Filip mają się dobrze jedzą już mleko przez sondę.

Madzia niestety dostala wylewu krwi do mozgu w czego wyniku stwierdzono u niej wodogłowie. 🙁 Miala ściagany nadmiar plynu mozgowo rdzeniowego na szczęście teraz ilość płynujest stała ale opuchlizna sie utrzymuje. mimo wszystko mam nadzieję że cofnie się i malutka będzie zdrowa tak jak jej rodzeństwo…

ania32435

gratulacje niech zdrowo rosną:Hura!::Hura!:
    i szybko wracaja do domku:):Wow!:

brawurkot

O rany, trojaczki!!!!!!!!!! 😀

Mocne kciuki :Kciuki::Kciuki::Kciuki::Kciuki::Kciuki: żeby rosły silne i szybciutko mogły wyjść ze szpitala!!!!
    Gratulacje przede wszystkim 😉

W którym tyg.sie urodziły? Były pewnie malutkie…

marysia1988

Urodzily się w 29tygodniu

Madzia wazyla 1150gram, 38cm
    Julia 1200gram, 38.5cm
    Filip 1250gram, 43cm

brawurkot

Zamieszczone przez Marysia_23
    Urodzily się w 29tygodniu

Madzia wazyla 1150gram, 38cm
    Julia 1200gram, 38.5cm
    Filip 1250gram, 43cm

O rany, ale szkrabiki maleńkie!!!!
    Jeszcze raz zdrówka dla maluchów i sił dla Was wszystkich!!!!!

basik85

Gratulacje !!!

:Hura!::Wow!::Hura!::Wow!:

Filip sam rodzynek, a największy, to Ci cwaniaczek mały 🙂

Moja Mama urodziła się też 6 czerwca 😀

Dużo zdrówka dla Was, szczególnie dla Madzi !

doty

Trojeczki super:Hura!:
    Gratulacje i dużo zdrówka dla maluszków:Przytulam:

kokunia

Gratuluję serdecznie i trzymam kciuki za dzieciaczki,a szczególnie za Magdę!!!!

maszula

Marysiu

trzymalam kciki za Twoje maluszki jak bylas w ciazy i jeszcze mocniej zaciskam teraz,niech rosna zdrowo i.szybciutko.Za Madzie szczegolnie-zeby wylew sie cofnal!!A Tobie zycze duzo sily i cierpliwosci

dezii

:Kciuki::Kciuki::Kciuki:

za maluszki

Madzie to uparte silne dziewczynki 😉

duzo zdrówka dla bączków

laurencja

Gratulacje
    i przede wszystki ogrooooomne kciuki dla Was:Kciuki::Kciuki::Kciuki:

a Maluszki biorac pod uwage, ze to trojaczki zaledwie 29 tc calkiem sluszna wage mialy:)

kasiek28

Gratulację :Wow!::Hura!::Wow!: i :Kciuki::Kciuki::Kciuki: za maleństwa aby szybko mogły wyjść do domku.

johana

Marysiu z całych sił trzymam kciuki przede wszystkim za Madzię :Kciuki: niech cała trójeczka zdrowo się chowa!

Anonim

Miały niemal identycznie wymiary i wagę jak mój syn…
    Zdrówka życzę i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia najstarszej córeczki.
    Siły dla mamusi :Kciuki:

izabel-la1986

Gratulacje :Wow!::Hura!:
    Szybkiego powrotu do domku maluszków.

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 462)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close