Moja wielka nadzieja…

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #30981

  adrianas

  Dzień, w którym mój mąż powiedział, że chce dziecko był najszczęśliwszy w moim życiu. Ja zawsze pragnęłam mieć dziecko i od jakiegoś czasu próbowałam wówczas mojego chłopaka namówić. Mój mąż jednak uważał, że jest za młody, że jeszcze nie dojrzał…Bardzo cierpiałam, ale uzbroiłam się w cierpliwość i … doczekałam się. Dwa dni po naszym ślubie, po powrocie z pracy, jak gdyby nigdy nic mój mąż powiedział:”kochanie ja też chce mieć dziecko, odłóż tabletki”.
  Byłam tak szczęśliwa, że obdzwoniłam wszystkie moje koleżanki! Od tego dnia (01.07.2002r) zaczęliśmy się starać o maleństwo.
  Ja odwiedziałm ginekologa, kupiłam witaminy, folik. Żeby nie przegapić tego najważniejszego dnia cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę. Niestety pierwsze miesiące nie daly żadnego rezultatu. Udałam się do innego lekarza, który ma dobrą opinię w naszym mieście. Przepisał mi Clostybegyt i kazał próbować. Po paru miesiącach starań ten sam lekarz zaproponował zastrzyki za ponad tyśiąc złotych miesięcznie. Nie było nas stać więc zaczęłam szukać innego lekarza. I tak znalazłam prof. Klimka. Raz w miesiącu jeździliśmy z mężem do Krakowa, robiliśmy badania, które pożerały całą moją wypłatę. Kupowaliśmy leki i skrupulatnie pilnowaliśmy ich zażywania. Profesor nic konkretnego nie powiedział na temat mojego zdrowia i problemu z którym się borykamy. Nie reagował na wyniki USG, na których lekarz wpisał: powiększone jajniki, dużo drobnych pęcherzyków, torbiele. Mało tego przestawałam dosawać okres. Wcześniej miałam nieregularne miesiączki, ale od pewnego czasu przestały wogóle występować. Po ponad pół roku poddałam się. Miesiączki nie miałam przez 5 miesięcy. Miedzy czasie byłam u innego lekarza, który stwierdził: miesiączka przyjdzie. Przyszła po 3 miesiącach. A teraz znowu mam przerwę 4 miesiące Przecież to nienormalne!
  Niestety pamiętniczku muszę kończyć. Ciąg dalszy napiszę wkrótce.

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close